Eko-produkt.cz

Sonett Bělící prostředek a odstraňovač skvrn (900 g) – na skvrny od vína, kávy, trávy či krve

Unikátní a žádaný produkt Sonett Bělící prostředek a odstraňovač skvrn (900 g) - na skvrny od vína, kávy, trávy či krve od přední značky Sonett snadno najdete zrovna dneska opravdu levně! Právě nyní za 179 Kč. EAN: 3761
Sonett Bělící prostředek a odstraňovač skvrn (900 g) - na skvrny od vína
Ověřit dostupnost
Značka: Sonett
179
Popis produktu

Bělící prostředek se používá pro odstranění odolnějších skvrn (u bílého a stálobarevného prádla) a k zjasnění zašloutlého a zašedlého prádla. Odstraňuje skvrny od ovoce, červeného vína, čaje, kávy, trávy, krve apod.
Každé bělení opotřebovává textilie a prádlo ztrácí barvy. Pokud však přidáváme bělící prostředek zvlášť, tak je bělící efekt použit jen tehdy, kdy je to vyloženě nutné.

Sonett jsme si zamilovali. Vyrábí nejspíš tu nejkvalitnější a nejčistší ekologickou drogerii, kterou lze v Česku sehnat. Do důsledků řeší kvalitu surovin, výrobu svých prostředků a dopad na naše zdraví i životní prostředí. Garantují 100% odbouratelnost všech svých produktů. Používají dokonce suroviny v BIO kvalitě, což je i ve světě ekodrogerie velmi neobvyklé. Zcela výjimečný je fakt, že používají i energeticky silné balzamické přísady, které dále rytmizují a taktéž pravotočivě vířenou, energizovanou vodu. Samozřejmě žádné živočišné suroviny, žádné testování na zvířatech.

Další vlastnosti: Hodnota pH cca 10 – 11 (20 °C, 5 g / l H2O). Certifikáty NCP (Nature Care Product), CSE, Vegan Society. Podíl přírodních surovin 100 %. Materiál balení Dóza 450 g: PP; krabice 900 g a 5 kg: papír. Původ vůně bez vůně. NEBEZPEČÍ Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje vážné poškození očí.. Složení Peruhličitan sodný (> 30 %), uhličitan sodný (15 – 30 %). Hmotnost 900 g. . . .