Eko-produkt.cz

Sonett Odměrka na prací gely nebo prášky – koule

Unikátní a oblíbený produkt Sonett Odměrka na prací gely nebo prášky - koule od známého dodavatele Sonett jde pořídit tady a teď právě za báječnou cenu. Ve skvělé akci za 39 Kč. EAN: 1848
Sonett Odměrka na prací gely nebo prášky - koule
Ověřit dostupnost
Značka: Sonett
39
Popis produktu

Praktická odměrka na prací gely nebo prášky s vyznačenou stupnicí po 20 ml od 30 do 150 ml. Vkládá se přímo do bubnu pračky.

Sonett jsme si zamilovali. Vyrábí nejspíš tu nejkvalitnější a nejčistší ekologickou drogerii, kterou lze v Česku sehnat. Do důsledků řeší kvalitu surovin, výrobu svých prostředků a dopad na naše zdraví i životní prostředí. Garantují 100% odbouratelnost všech svých produktů. Používají dokonce suroviny v BIO kvalitě, což je i ve světě ekodrogerie velmi neobvyklé. Zcela výjimečný je fakt, že používají i energeticky silné balzamické přísady, které dále rytmizují a taktéž pravotočivě vířenou, energizovanou vodu. Samozřejmě žádné živočišné suroviny, žádné testování na zvířatech.

Další vlastnosti: Objem 150 ml. Materiál TPU (termoplastický polyuretan). Podíl přírodních surovin 100 %. . . . . . . . .