Eko-produkt.cz

Sonett Olivový prací gel na vlnu a hedvábí Sensitive (1 l) – i pro nejcitlivější a alergickou pokožku

Akční a ve slevě výrobek Sonett Olivový prací gel na vlnu a hedvábí Sensitive (1 l) - i pro nejcitlivější a alergickou pokožku od odblíbeného výrobce Sonett jednoduše můžete získat zde nyní pořád výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 229 Kč. EAN: 1459
Sonett Olivový prací gel na vlnu a hedvábí Sensitive (1 l) - i pro nejcitlivější a alergickou pokožku
Ověřit dostupnost
Značka: Sonett
229
Popis produktu

100% přírodní tekutý prací gel Sensitive od Sonettu na choulostivé svršky z materiálů jako je vlna nebo hedvábí je vhodný pro nízké teploty od 30 do 40 °C. Neobsahuje žádné vůně a je vhodný i pro extra citlivou a alergickou pokožku.
Hlavní aktivní složkou je čisté rostlinné mýdlo z vysoce kvalitního olivového oleje v BIO kvalitě, dokonce z biodynamického zemědělství. Má vynikající čistící vlastnosti a aktivně pečuje o vlněné či hedvábné látky. 

Sonett jsme si zamilovali. Vyrábí nejspíš tu nejkvalitnější a nejčistší ekologickou drogerii, kterou lze v Česku sehnat. Do důsledků řeší kvalitu surovin, výrobu svých prostředků a dopad na naše zdraví i životní prostředí. Garantují 100% odbouratelnost všech svých produktů. Používají dokonce suroviny v BIO kvalitě, což je i ve světě ekodrogerie velmi neobvyklé. Zcela výjimečný je fakt, že používají i energeticky silné balzamické přísady, které dále rytmizují a taktéž pravotočivě vířenou, energizovanou vodu. Samozřejmě žádné živočišné suroviny, žádné testování na zvířatech.

Další vlastnosti: Hodnota pH cca 8,5 – 9,5 (20 °C, 5 g / l H2O). Certifikáty NCP, CSE, Vegan Society. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Německo. Počet pracích dávek 1 l: 17 dávek. Materiál balení Lahev: PE; uzávěr a etikety: PE/PP. Původ vůně bez vůně. Účinný při teplotách praní 30 – 40 °C. Složení mýdlo z olivového oleje* (15 – 30 %), cukrený tenzid (5 – 15 %), mýdlo z řepkového či slunečnicového oleje (1 – 5 %), rostlinný alkohol -etanol (1 – 5%), citrát (< 1 %), pravotočivě vířená voda (do 100%). * = z kontrolovaného ekologického zemědělství. Objem 1 l. .