Eko-produkt.cz

Sonett Prací prášek na barevné prádlo Sensitive BIO (1,2 kg)

Kvalitní a levný produkt Sonett Prací prášek na barevné prádlo Sensitive BIO (1,2 kg) od společnosti s výborným jménem Sonett jednoduše pořídíte na našich stránkách nyní výhodně! Momentálně v akci za 329 Kč. EAN: 3780
Sonett Prací prášek na barevné prádlo Sensitive BIO (1
Ověřit dostupnost
Značka: Sonett
329
Popis produktu

100% přírodní prací prášek z řady Sensitive od Sonettu je vhodný pro teploty již od 20 °C a pro všechny barevné tkaniny z bavlny, lnu, konopí i syntetických vláken. Neobsahuje žádné vůně a je vhodný i pro extra citlivou a alergickou pokožku. Hlavní aktivní složkou je čisté rostlinné mýdlo ze slunečnicového či řepkového oleje v BIO kvalitě, které je v přírodě snadno a okamžitě odbouratelné.

Sonett jsme si zamilovali. Vyrábí nejspíš tu nejkvalitnější a nejčistší ekologickou drogerii, kterou lze v Česku sehnat. Do důsledků řeší kvalitu surovin, výrobu svých prostředků a dopad na naše zdraví i životní prostředí. Garantují 100% odbouratelnost všech svých produktů. Používají dokonce suroviny v BIO kvalitě, což je i ve světě ekodrogerie velmi neobvyklé. Zcela výjimečný je fakt, že používají i energeticky silné balzamické přísady, které dále rytmizují a taktéž pravotočivě vířenou, energizovanou vodu. Samozřejmě žádné živočišné suroviny, žádné testování na zvířatech.

Další vlastnosti: Certifikáty NCP, CSE, Vegan Society. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Německo. Počet pracích dávek 1,2 kg: až 30 pracích dávek, 10 kg: až 250 pracích dávek. Materiál balení Kartonová krabice: 100% recykl; vnitřní pytel: PE; dávkovací odměrka: > 80 % z recyklu. Původ vůně bez vůně. Účinný při teplotách praní 20 – 60 °C. Složení Zeolit (15 – 30 %), mýdlo z BIO rostlinných olejů (řepkový, kokosový a palmový) (15 – 30 %), citrát (15 – 30 %), cukrový tenzid (5 – 15 %), soda (5 – 15 %), silikáty (5 – 15 %), soda bikarbona (1 – 5 %), Quillaja* (< 1 %), pravotočivě vířená voda (do 100 %). * = z certifikovaného ekologického zemědělství nebo volný sběr v přírodě. Hmotnost 1,2 kg. . .