Eko-produkt.cz

Sonett Prostředek na nádobí s měsíčkem (1 l) – vhodný i pro citlivou pokožku

Tento neodolatelný kousek Sonett Prostředek na nádobí s měsíčkem (1 l) - vhodný i pro citlivou pokožku od přední značky Sonett máte možnost sehnat tady teď právě za outletovou cenu! Pouze nyní za 159 Kč. EAN: 1828
Sonett Prostředek na nádobí s měsíčkem (1 l) - vhodný i pro citlivou pokožku
Ověřit dostupnost
Značka: Sonett
159
Popis produktu

Prostředek na ruční mytí nádobí od Sonettu je vysoce koncentrovaný a tím pádem velmi ekonomický. Úžasnou vůni mu poskytuje extrakt z květů měsíčku a sladkého pomeranče v BIO kvalitě. Je vhodný i pro lidi s citlivou pokožkou, neboť je ke kůži velmi šetrný. Jeho účinnost není ovlivněná tvrdostí vody.
Měsíček lékařský otáčí své jasně oranžové okvětní lístky směrem ke slunci, aby rychleji rostl a rozvíjí tak své protizánětlivé a regenerační hojivé účinky. Prostředek tedy i pečuje o vaši pokožku.

Sonett jsme si zamilovali. Vyrábí nejspíš tu nejkvalitnější a nejčistší ekologickou drogerii, kterou lze v Česku sehnat. Do důsledků řeší kvalitu surovin, výrobu svých prostředků a dopad na naše zdraví i životní prostředí. Garantují 100% odbouratelnost všech svých produktů. Používají dokonce suroviny v BIO kvalitě, což je i ve světě ekodrogerie velmi neobvyklé. Zcela výjimečný je fakt, že používají i energeticky silné balzamické přísady, které dále rytmizují a taktéž pravotočivě vířenou, energizovanou vodu. Samozřejmě žádné živočišné suroviny, žádné testování na zvířatech.

Další vlastnosti: Hodnota pH cca 7,5 – 8,5 (20 °C, 5 g / l H2O). Certifikáty NCP, CSE, Vegan Society. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Německo. Materiál balení Lahev: PE; uzávěr a etikety: PE/PP. Počet mycích dávek 300 ml: 100 mycích dávek, 1 l: 333 mycích dávek, 10 l: 3333 mycích dávek. Dávkování 3 ml prostředku do 5 l vody. Původ vůně přírodní. Složení Cukerné tenzidy (5-15 %), deriváty z kokosového oleje (1-5 %), rostlinný alkohol (etanol) (1-5 %), esence z měsíčku lékařského* < 1 %, sůl < 1%, citrát < 1 %, esenciální olej ze sladkého pomeranče* < 1 %, esenciální olej z bergamotu* < 1 %, balzamické přísady* < 1 %, pravotočivě vířená voda (až 100 %). *Z certifikovaného ekologického zemědělství nebo volného sběru v přírodě. Objem 1 l. .