Eko-produkt.cz

Sonett Regenerační sůl do myčky (2 kg) – zabraňuje usazování vodního kamene

Tento kvalitní a levný kousek Sonett Regenerační sůl do myčky (2 kg) - zabraňuje usazování vodního kamene od výrobce se zárukou kvality Sonett máte možnost koupit online za extra cenu. Zrovna nyní za cenu 99 Kč. EAN: 1832
Sonett Regenerační sůl do myčky (2 kg) - zabraňuje usazování vodního kamene
Ověřit dostupnost
Značka: Sonett
99
Popis produktu

Regenerační sůl od Sonettu je zcela čistá, krystalická a bez přídavků protispékavých látek, syntetických barviv či jiných látek. Je nedílnou součástí mycího procesu v každé myčce – zabraňuje usazování vodního kamene na skleničkách a příborech.

Sonett jsme si zamilovali. Vyrábí nejspíš tu nejkvalitnější a nejčistší ekologickou drogerii, kterou lze v Česku sehnat. Do důsledků řeší kvalitu surovin, výrobu svých prostředků a dopad na naše zdraví i životní prostředí. Garantují 100% odbouratelnost všech svých produktů. Používají dokonce suroviny v BIO kvalitě, což je i ve světě ekodrogerie velmi neobvyklé. Zcela výjimečný je fakt, že používají i energeticky silné balzamické přísady, které dále rytmizují a taktéž pravotočivě vířenou, energizovanou vodu. Samozřejmě žádné živočišné suroviny, žádné testování na zvířatech.

Další vlastnosti: Certifikáty NCP, CSE, Vegan Society. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Německo. Materiál balení Sáček: PE. Původ vůně bez vůně. Složení Chlorid sodný – kuchyňská jedlá sůl (100 %). Hmotnost 2 kg. . . . .