Eko-produkt.cz

Sonett Tablety do myčky (25 ks) – pro nekompromisně čisté nádobí

Nový výrobek Sonett Tablety do myčky (25 ks) - pro nekompromisně čisté nádobí od společnosti Sonett jednoduše můžete sehnat aktuálně za výprodejovou cenu! Zrovna nyní za cenu 249 Kč. EAN: 1451
Sonett Tablety do myčky (25 ks) - pro nekompromisně čisté nádobí
Ověřit dostupnost
Značka: Sonett
249
Popis produktu

Přírodní tablety do myčky od Sonettu účinně odstraní zaschlé zbytky jídla i mastné skvrny a přitom jsou v přírodě snadno a okamžitě odbouratelné. Hlavní aktivní složkou jsou soda, silikáty a sířený ricinový olej. Hydrogenuhličitan (perkarbonát) sodný zase slouží k odstranění čajových a kávových zbytků ze sklenic a hrnků.

Sonett jsme si zamilovali. Vyrábí nejspíš tu nejkvalitnější a nejčistší ekologickou drogerii, kterou lze v Česku sehnat. Do důsledků řeší kvalitu surovin, výrobu svých prostředků a dopad na naše zdraví i životní prostředí. Garantují 100% odbouratelnost všech svých produktů. Používají dokonce suroviny v BIO kvalitě, což je i ve světě ekodrogerie velmi neobvyklé. Zcela výjimečný je fakt, že používají i energeticky silné balzamické přísady, které dále rytmizují a taktéž pravotočivě vířenou, energizovanou vodu. Samozřejmě žádné živočišné suroviny, žádné testování na zvířatech.

Další vlastnosti: Hodnota pH cca 10,5 – 11 (20 °C, 5 g / l H2O). Certifikáty NCP, CSE, Vegan Society. Země původu Německo. Materiál balení Obal tablety: PE; karton: > 80 % z recyklu. Původ vůně bez vůně. VAROVÁNÍ Způsobuje vážné podráždění očí.. Složení citráty (15 – 30 %), perkarbonát sodný (5 – 15 %), diacetát tetrasodného glutamátu (5 – 15 %), karboxymethyl inulin (5 – 15 %), silikáty (5 – 15 %), soda (uhličitan sodný) (5 – 15 %), sířený ricinový olej (1 – 5 %), cukrový tenzid (1 – 5 %), glukonát sodný (1 – 5 %), řepkový olej* (<1 %), balzamické přísady* ( <1 %) * = z certifikovaného ekologického zemědělství nebo volný sběr v přírodě. Kusy 25 ks. . . .