Eko-produkt.cz

Sonett Změkčovač vody (1 kg) – náhradní náplň – pro účinné praní v tvrdé vodě

Kvalitní kousek Sonett Změkčovač vody (1 kg) - náhradní náplň - pro účinné praní v tvrdé vodě od společnosti s dlouholetou tradicí Sonett pořídíte momentálně na webu ve výhodné akci. Výhodně za cenu 189 Kč. EAN: 3759
Sonett Změkčovač vody (1 kg) - náhradní náplň - pro účinné praní v tvrdé vodě
Ověřit dostupnost
Značka: Sonett
189
Popis produktu

Máte-li příliš tvrdou vodu, je vhodné do praní přidat zvlášť změkčovač vody pro zvýšení účinku mýdla jako hlavní aktivní složky pracích prostředků Sonett. Zaručí se tak maximálně ekologické i ekonomické použití.

Sonett jsme si zamilovali. Vyrábí nejspíš tu nejkvalitnější a nejčistší ekologickou drogerii, kterou lze v Česku sehnat. Do důsledků řeší kvalitu surovin, výrobu svých prostředků a dopad na naše zdraví i životní prostředí. Garantují 100% odbouratelnost všech svých produktů. Používají dokonce suroviny v BIO kvalitě, což je i ve světě ekodrogerie velmi neobvyklé. Zcela výjimečný je fakt, že používají i energeticky silné balzamické přísady, které dále rytmizují a taktéž pravotočivě vířenou, energizovanou vodu. Samozřejmě žádné živočišné suroviny, žádné testování na zvířatech.

Další vlastnosti: Hodnota pH cca 10 – 11 (20 °C, 5 g / l H2O). Certifikáty NCP, CSE, Vegan Society. Podíl přírodních surovin 100 %. Počet pracích dávek středně tvrdá voda 8,4-14 °dH: 30 ml/18 g; velmi tvrdá voda >14 °dH: 60 ml/36 g v případě pracího prášku, 50 ml/30 g v případě pracího gelu. Materiál balení Dóza 500 g: PP, krabice 1 a 5 kg: papír. Původ vůně bez vůně. VAROVÁNÍ Způsobuje vážné podráždění očí.. Složení Zeolit A (> 30 %), uhličitan sodný (15 – 30 %), citrát (5 – 15 %). Hmotnost 1 kg. . .