Eko-produkt.cz

Sonnentor Ledový džbánek BIO – čoko. máta a verbena – sáčky (16 x 2 g)

Kvalitní a oblíbený produkt Sonnentor Ledový džbánek BIO - čoko. máta a verbena - sáčky (16 x 2 g) od skvělého výrobce Sonnentor jednoduše pořídíte aktuálně na našich stránkách za zcela nejnižší cenu! Stojí teď u nás 150 Kč. EAN: 7352
Sonnentor Ledový džbánek BIO - čoko. máta a verbena - sáčky (16 x 2 g)
Ověřit dostupnost
Značka: Sonnentor
150
Popis produktu

Osvěžující šálek si můžete připravit klasicky s horkou vodou, nebo za studena. Výrazná mátová a citronová chuť krásně osvěží, skvěle vás tak doprovodí během letních měsíců. Hlavní slovo dostala v tomhle čaji verbena, bohatá na antioxidanty a pěstovaná šetrně a ekologicky. Skvěle ji doplňují čokoládová máta a kousky citronu. Vymazlenou směs šoupli v Sonnentoru do rozložitelných pyramidových sáčků, po vyluhování je tak můžete hodit přímo na kompost.

Česko-rakouská značka Sonnentor nás svým přístupem uvádí v obdivný úžas. Průkopník ve výrobě bioproduktů svými lahodnými čaji i voňavým kořením rozdává radost už přes čtvrt století. Es má přitom tahle srdcová značka plný rukáv. 100% BIO kvalita každé ingredience. Šetrné zpracování a velký díl ruční práce. Kompostovatelné materiály, minimalizace odpadů a uhlíkové stopy. Obdivuhodně transparentní a férová spolupráce s farmáři. To jsou jen střípky inspirativní práce, kterou tým Sonnentoru dělá svět lepším místem. Nezaměnitelná značka přeměňuje obyčejný hrneček s čajem v symbol naděje, že poctivou prací v souladu se Zemí skutečně můžeme pomoci následujícím generacím k lepší budoucnosti. 

Další vlastnosti: Hmotnost 32 g. Certifikáty BIO, ISO22000. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Vyrobeno v České republice. Materiál balení Krabička z FSC certifikovaného kartonu, nálevové sáčky z textilního banánu abacá, biobavlněná šňůrka, papírová visačka, obaly sáčků z papíru a celulózové fólie.. Podíl BIO rostlinných surovin 100 %. Obsah balení 16 nálevových sáčků. Co s obaly Krabičku recyklujte v kontejneru na papír, stejně tak i visačku, nálevový sáček patří do kompostu nebo bioodpadu, včetně šnůrky, jednotlivá ochranná balení sáčků vyhoďte do směsného odpadu. Skladování v suchu a chladu. Složení Verbena citronová (45 %)*, Čokoládová máta (45 %)*, Citron kousky*. *Z kontrolovaného ekologického zemědělství. .