Eko-produkt.cz

Swirl Bio kompostovatelné pytle s uchy (6ks) – 35 l

Diskontní kus Swirl Bio kompostovatelné pytle s uchy (6ks) - 35 l od našeho předního výrobce Swirl je k získání zde teď za zcela nejnižší cenu. Nyní pořídíte od 92 Kč. EAN: 3809
Swirl Bio kompostovatelné pytle s uchy (6ks) - 35 l
Ověřit dostupnost
Značka: Swirl
92
Popis produktu

Nyní můžete bioodpad likvidovat ekologicky a být si jistí, že pytel se při přenosu neprotrhne. BIO kompostovatelné pytle Swirl jsou vyrobeny speciálně na bioodpad a k tomuto účelu byly i navrženy. Pytle jsou vodotěsné, takže zaručeně nic neprosákne. Zároveň jsou však paropropustné, takže odvádí vlhkost. Materiál, ze kterého je pytel vyroben, je odolný proti protržení a zcela biologicky rozložitelný. Ideální do popelnice na bioodpad nebo domácího kompostéru. A také pro váš dobrý pocit!

V Melittě, která za značkou Swirl stojí, neberou udržitelnost jen jako už samozřejmou firemní hodnotu, ale také jako příležitost k propojování. Usilují o sjednocení ekonomických, sociálních i ekologických zájmů. Svým zákazníkům, partnerům i zaměstnancům chtějí skrze své produkty nebo know-how zprostředkovávat udržitelnost jakožto každodenní volbu pro život. Produkty jejich značky Swirl jsou synonymem kvality v oblasti vysávání, úklidu, filtrace a nakládání s odpadem. Značka je zavedená ve 40 zemích napříč Evropou a Asií. 

Další vlastnosti: Objem 20 nebo 35 l. Rozměry balení 20 l: 480 x 600 mm; balení 35 l: 540 x 700 mm. Materiál kukuřičný škrob. Země původu vyrobeno v Číně. Jak s nimi nakládat Pytle můžete hodit na kompost nebo do hnědé popelnice na bioopad.. Objem 35 l. . . . . .