Eko-produkt.cz

Swirl Eko Zatahovací pytle (12 ks) – 35 l – z 95 % z recyklovaných materiálů

Exkluzivní kus Swirl Eko Zatahovací pytle (12 ks) - 35 l - z 95 % z recyklovaných materiálů od skvělého a známého výrobce Swirl máte možnost nakoupit právě zde za extra cenu. Nyní pořídíte za super cenu 82 Kč. EAN: 3810
Swirl Eko Zatahovací pytle (12 ks) - 35 l - z 95 % z recyklovaných materiálů
Ověřit dostupnost
Značka: Swirl
82
Popis produktu

EKO pytle na odpad Swirl vám pomohou vést domácnost podle vašich představ. Ekologický, praktický a zároveň pohodlný způsob řešení odpadu. Pytle jsou z 95 % vyrobené z recyklovaných materiálů a zároveň nabízí prověřenou odolnost proti protržení a vodě. Také mají praktickou zatahovací šňůrku, takže je snadno zavážete.

V Melittě, která za značkou Swirl stojí, neberou udržitelnost jen jako už samozřejmou firemní hodnotu, ale také jako příležitost k propojování. Usilují o sjednocení ekonomických, sociálních i ekologických zájmů. Svým zákazníkům, partnerům i zaměstnancům chtějí skrze své produkty nebo know-how zprostředkovávat udržitelnost jakožto každodenní volbu pro život. Produkty jejich značky Swirl jsou synonymem kvality v oblasti vysávání, úklidu, filtrace a nakládání s odpadem. Značka je zavedená ve 40 zemích napříč Evropou a Asií. 

Další vlastnosti: Objem 35 l. Rozměry balení 550 x 630 mm. Země původu vyrobeno v Polsku. Složení Polyethylenový film (recyklát). . . . . . . .