Eko-produkt.cz

Swirl Eko Zatahovací pytle (8 ks) – 60 l – z 95 % z recyklovaných materiálů

Kvalitní a levný produkt Swirl Eko Zatahovací pytle (8 ks) - 60 l - z 95 % z recyklovaných materiálů od značky se zárukou kvality Swirl jednoduše můžete pořídit právě nyní ve výhodné akci! Produkt nakoupíte teď u nás za 82 Kč. EAN: 3811
Swirl Eko Zatahovací pytle (8 ks) - 60 l - z 95 % z recyklovaných materiálů
Ověřit dostupnost
Značka: Swirl
82
Popis produktu

EKO pytle na odpad Swirl vám pomohou vést domácnost podle vašich představ. Ekologický, praktický a zároveň pohodlný způsob řešení odpadu. Pytle jsou z 95 % vyrobené z recyklovaných materiálů a zároveň nabízí prověřenou odolnost proti protržení a vodě. Také mají praktickou zatahovací šňůrku, takže je snadno zavážete.

V Melittě, která za značkou Swirl stojí, neberou udržitelnost jen jako už samozřejmou firemní hodnotu, ale také jako příležitost k propojování. Usilují o sjednocení ekonomických, sociálních i ekologických zájmů. Svým zákazníkům, partnerům i zaměstnancům chtějí skrze své produkty nebo know-how zprostředkovávat udržitelnost jakožto každodenní volbu pro život. Produkty jejich značky Swirl jsou synonymem kvality v oblasti vysávání, úklidu, filtrace a nakládání s odpadem. Značka je zavedená ve 40 zemích napříč Evropou a Asií. 

Další vlastnosti: Objem 60 l. Rozměry balení 680 x 730 mm. Země původu vyrobeno v Polsku. Složení Polyethylenový film (recyklát). . . . . . . .