Eko-produkt.cz

The Greatest Candle Sada – 1x svíčka (130 g) + 2x náplň – fík – doma si vyrobíte dvě další svíčky

Výjimečný a žádaný produkt The Greatest Candle Sada - 1x svíčka (130 g) + 2x náplň - fík - doma si vyrobíte dvě další svíčky od naší známé značky The Greatest Candle in the World jednoduše můžete získat tady teď právě v akci! Nyní za akční cenu 295 Kč. EAN: 1728
The Greatest Candle Sada - 1x svíčka (130 g) + 2x náplň - fík - doma si vyrobíte dvě další svíčky
Popis produktu

The Greatest Candle přichází s úžasnou a originální sadou, ve které se nalézá 1 přírodní vonná svíčka a 2 náplně, díky kterým si budete moci do stejné skleněné nádoby doma snadno a rychle vyrobit další dvě vlastní vonné svíčky z použitého (nebo i nového) kuchyňského oleje. Celkem tak z balení vykouzlíte tři svíčky, přičemž každá vám vydrží hořet 30 hodin.
Příjemná a tajemná vůně svíčky připomíná dlouhé večery ve Středozemí.
Voní naprosto fantasticky. Zatím jsme nenarazili na příjemnější a kvalitnější vůně než u The Greatest Candle.

Ty nejekologičtější svíčky vůbec – tak by se jednoduše dala charakterizovat značka The Greatest Candle in the World. Koncept spočívá v recyklaci použitých rostlinných olejů (které výrobce shromažďuje v restauracích) jako prevenci kontaminace vody a půdy. Jeden litr oleje totiž dokáže kontaminovat až 1.000 litrů vody. A věděli jste, že běžné svíčky jsou vyráběné z parafínu, tudíž z ropy?

Další vlastnosti: Složení svíčka: použité rostlinné oleje (převážně olivový a slunečnicový), směs vosků (rostlinný vosk získaný z olivového oleje, 3-4 % parafín), vůně; náplně: směs vosků (rostlinný vosk získaný z olivového oleje, malé procento parafínu), vůně. Rozměry Průměr max 8 cm, výška 8,5 cm. Země původu Portugalsko. Hmotnost vosku 3 x cca 130 g. Vosk Z použitých rostlinných olejů. Doba hoření 3 x 30 hodin. Vůně fík. . . . .