Eko-produkt.cz

The Greatest Candle Sada vonných prášků na výrobu 5 svíček – dřevo a koření

Nejprodávanější výrobek The Greatest Candle Sada vonných prášků na výrobu 5 svíček - dřevo a koření od společnosti s dlouholetou tradicí The Greatest Candle in the World můžete koupit tady nyní za super cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 409 Kč. EAN: 3226
The Greatest Candle Sada vonných prášků na výrobu 5 svíček - dřevo a koření
Popis produktu

The Greatest Candle in the World přináší nesmírně originální koncept – vytvořte si doma snadno a rychle vlastní úchvatně vonící svíčku z použitého (nebo nového) kuchyňského oleje. Vytvořit doma krásnou a romantickou atmosféru bude hračka.
 
Originální pikantní, kořeněné a zároveň sladké aroma vás okouzlí. Voní naprosto fantasticky. Při prvním vybalování jsme se úplně rozplývali. Svíčky The Greatest Candle mají určitě ty nejpříjemnější a zároveň sympaticky výrazné vůně ze všech, které jsme zatím měli možnost zkusit. 
 

Ty nejekologičtější svíčky vůbec – tak by se jednoduše dala charakterizovat značka The Greatest Candle in the World. Koncept spočívá v recyklaci použitých rostlinných olejů (které výrobce shromažďuje v restauracích) jako prevenci kontaminace vody a půdy. Jeden litr oleje totiž dokáže kontaminovat až 1.000 litrů vody. A věděli jste, že běžné svíčky jsou vyráběné z parafínu, tudíž z ropy?

Další vlastnosti: Složení směs vosků (rostlinný vosk získaný z olivového oleje, malé procento parafínu), vůně. Země původu Portugalsko. Hmotnost vosku 5 x po 110 g. Vůně dřevo a koření. . . . . . . .