Eko-produkt.cz

The Greatest Candle Sada vonných prášků na výrobu 5 svíček – hřebíček a skořice

Kvalitní kus The Greatest Candle Sada vonných prášků na výrobu 5 svíček - hřebíček a skořice od kvalitního výrobce The Greatest Candle in the World je k dispozici u nás právě trvale výhodně. Ve skvělé akci za 409 Kč. EAN: 3220
The Greatest Candle Sada vonných prášků na výrobu 5 svíček - hřebíček a skořice
Popis produktu

The Greatest Candle in the World přináší nesmírně originální koncept – vytvořte si doma snadno a rychle vlastní úchvatně vonící svíčku z použitého (nebo nového) kuchyňského oleje. Vytvořit doma krásnou a romantickou atmosféru bude hračka.
 
Sladká, kořeněná a především velmi charismatická vůně, která okouzlí nejen milovníky vánoční atmosféry. Voní naprosto fantasticky. Při prvním vybalování jsme se úplně rozplývali. Svíčky The Greatest Candle mají určitě ty nejpříjemnější a zároveň sympaticky výrazné vůně ze všech, které jsme zatím měli možnost zkusit. 
 

Ty nejekologičtější svíčky vůbec – tak by se jednoduše dala charakterizovat značka The Greatest Candle in the World. Koncept spočívá v recyklaci použitých rostlinných olejů (které výrobce shromažďuje v restauracích) jako prevenci kontaminace vody a půdy. Jeden litr oleje totiž dokáže kontaminovat až 1.000 litrů vody. A věděli jste, že běžné svíčky jsou vyráběné z parafínu, tudíž z ropy?

Další vlastnosti: Složení směs vosků (rostlinný vosk získaný z olivového oleje, malé procento parafínu), vůně. Země původu Portugalsko. Hmotnost vosku 5 x po 110 g. Vůně hřebíček a skořice. . . . . . . .