Eko-produkt.cz

The Greatest Candle Vonná svíčka ve skle (75 g) – borůvky

Žádaný výrobek The Greatest Candle Vonná svíčka ve skle (75 g) - borůvky od společnosti s úžasnou pověstí The Greatest Candle in the World získáte v naší internetové nabídce za akční cenu. Nyní pořídíte jen za 159 Kč. EAN: 3210
The Greatest Candle Vonná svíčka ve skle (75 g) - borůvky
Popis produktu

S přírodní svíčkou v recyklovaném skle od The Greatest Candle bude hračka doma vytvořit krásnou a romantickou atmosféru. Vydrží vám hořet cca 20 hodin. 
Vyzývavá a podněcující všechny smysly. Pohltí vás sladká esence borůvkového koláče jemně se prolínající s exotikou v podobě granátového jablka a liči. Svou hebkostí potěší ve všech ročních období.
Zatím jsme nenarazili na příjemnější a kvalitnější vůně než u The Greatest Candle.

Ty nejekologičtější svíčky vůbec – tak by se jednoduše dala charakterizovat značka The Greatest Candle in the World. Koncept spočívá v recyklaci použitých rostlinných olejů (které výrobce shromažďuje v restauracích) jako prevenci kontaminace vody a půdy. Jeden litr oleje totiž dokáže kontaminovat až 1.000 litrů vody. A věděli jste, že běžné svíčky jsou vyráběné z parafínu, tudíž z ropy?

Další vlastnosti: Složení Použité rostlinné oleje (převážně olivový a slunečnicový), směs vosků (rostlinný vosk získaný z olivového oleje, 3-4 % parafín), vůně. Rozměry Průměr max 7 cm, výška 6,2 cm. Země původu Portugalsko. Hmotnost vosku 75 g. Vosk Z použitých rostlinných olejů. Doba hoření 20 hodin. . . . . .