Eko-produkt.cz

The Greatest Candle Vonná svíčka ve skle (75 g) – fík – II.jakost

Tento neodolatelný produkt The Greatest Candle Vonná svíčka ve skle (75 g) - fík - II.jakost od kvalitní společnosti The Greatest Candle in the World máte možnost nakoupit již dnes téměř zdarma! Teď za akční cenu 104 Kč. EAN: 5675
The Greatest Candle Vonná svíčka ve skle (75 g) - fík - II.jakost
Popis produktu

Sleva za pomuchlanou/natrženou papírovou krabičku.
Jako dárek se už nehodí, ale na funkci a kouzelnou atmosféru nemá vliv
S přírodní svíčkou v recyklovaném skle od The Greatest Candle bude hračka vytvořit krásnou a romantickou atmosféru. Vydrží vám hořet cca 20 hodin. 
Příjemná a tajemná vůně svíčky připomíná dlouhé večery ve Středozemí.
Zatím jsme nenarazili na příjemnější a kvalitnější vůně než u The Greatest Candle.

Ty nejekologičtější svíčky vůbec – tak by se jednoduše dala charakterizovat značka The Greatest Candle in the World. Koncept spočívá v recyklaci použitých rostlinných olejů (které výrobce shromažďuje v restauracích) jako prevenci kontaminace vody a půdy. Jeden litr oleje totiž dokáže kontaminovat až 1.000 litrů vody. A věděli jste, že běžné svíčky jsou vyráběné z parafínu, tudíž z ropy?

Další vlastnosti: Složení Použité rostlinné oleje (převážně olivový a slunečnicový), směs vosků (rostlinný vosk získaný z olivového oleje, 3-4 % parafín), vůně. Rozměry Průměr max 7 cm, výška 6,2 cm. Země původu Portugalsko. Hmotnost vosku 75 g. Vosk Z použitých rostlinných olejů. Doba hoření 20 hodin. Vůně fík. . . . .