Eko-produkt.cz

The Humble Bambusový kartáček na jazyk (soft) – fialový

Nový výrobek The Humble Bambusový kartáček na jazyk (soft) - fialový od značky s dobrým jménem The Humble jednoduše můžete sehnat na našich stránkách nyní za výborné peníze. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 99 Kč. EAN: 4500
The Humble Bambusový kartáček na jazyk (soft) - fialový
Popis produktu

Stejně jako zuby, i jazyk potřebuje pravidelnou péči. Tato škrabka zbaví jazyk nahromaděných bakterií, zpříjemní dech a zlepší celkové zdraví ústní dutiny. Rukojeť je vyrobena ze 100% rozložitelného a udržitelně vypěstovaného bambusu, štětinky pak z vysoce kvalitního nylonu-6. Kromě toho vás zahřeje také na duši. Jeho koupí totiž poskytnete přístup k péči o chrup lidem bez prostředků skrz organizaci The Humble Smile.

V The Humble všechny své mezizubní kartáčky, čističe jazyka i dentální nitě vyrábí s úctou ke zdraví člověka i přírody. Produkty prochází přísnou kontrolou zubních lékařů a vznikají z rostlinných a rozložitelných materiálů. Mise této značky je totiž vymýtit z tohoto světa plasty. Hlavními aktéry jsou FSC certifikovaný bambus a kukuřičný škrob. Štětinky kartáčků a vlákna zubních nití pak vyrábí z nylonu-6, který neobsahuje nežádoucí BPA. Výrobky jsou vhodné pro vegany a část výtěžku z každého produktu putuje na dobročinné projekty.

Další vlastnosti: Certifikáty Cruelty-free PETA, Vegan Society. Materiál štětinek Nylon-6 bez BPA. Země původu Vyrobeno v Číně. Materiál balení Recyklovatelná krabička s rozložitelnou výstelkou z rostlinného materiálu.. Materiál rukojeti Udržitelně vypěstovaný bambus. Barva fialový. . . . . .