Eko-produkt.cz

The Humble Dentální párátka s aktivním uhlím (50 ks) – svěží máta – z kukuřičného škrobu

Vysoce kvalitní produkt The Humble Dentální párátka s aktivním uhlím (50 ks) - svěží máta - z kukuřičného škrobu od kvalitní značky The Humble jde nakoupit tady teď až neuvěřitelně levně! Právě lze objednat jen za 79 Kč. EAN: 4515
The Humble Dentální párátka s aktivním uhlím (50 ks) - svěží máta - z kukuřičného škrobu
Popis produktu

Díky pevnému dvojitému vláknu a šikovnému tvaru párátka snadno odstraníte zbytky potravy i z těch nejnedostupnějších mezizubních prostorů. Párátka v The Humble vyrobili pod přísným dohledem zubařů, z velké části z kukuřičného škrobu a vlákna pak z kvalitního nylonu-6, který neobsahuje nežádoucí BPA. Párátka nebyla testována na zvířatech, jsou vhodná pro vegany a všechny, kdo touží po spokojených dásních a čistém dechu.

V The Humble všechny své mezizubní kartáčky, čističe jazyka i dentální nitě vyrábí s úctou ke zdraví člověka i přírody. Produkty prochází přísnou kontrolou zubních lékařů a vznikají z rostlinných a rozložitelných materiálů. Mise této značky je totiž vymýtit z tohoto světa plasty. Hlavními aktéry jsou FSC certifikovaný bambus a kukuřičný škrob. Štětinky kartáčků a vlákna zubních nití pak vyrábí z nylonu-6, který neobsahuje nežádoucí BPA. Výrobky jsou vhodné pro vegany a část výtěžku z každého produktu putuje na dobročinné projekty.

Další vlastnosti: Materiál Nylon-6 bez BPA. Certifikáty Cruelty-free PETA, Vegan Society. Země původu Vyrobeno v Číně. Materiál balení Recyklovatelná papírová krabička. Materiál rukojeti 40 % kukuřičný škrob, 60% PLA. Co s ním, až doslouží Použité párátko patří do směsného odpadu. Krabičku zrecyklujte v kontejneru na papír, výstelku můžete hodit na kompost nebo do hnědé popelnice na bioodpad.. Složení Nylon-6, corn starch, PLA materials.. . . . .