Tierra Verde Esenciální olej Pomeranč BIO (30 ml) – zlepšovač nálady

Tento kvalitní výrobek Tierra Verde Esenciální olej Pomeranč BIO (30 ml) - zlepšovač nálady značky Tierra Verde dostanete zrovna dnes extra se slevou. Cena již od 249 Kč. EAN: 5982
Tierra Verde Esenciální olej Pomeranč BIO (30 ml) - zlepšovač nálady
Značka: Tierra Verde
249 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Do této lahvičky schovali v Tierra Verde kousek slunce. Sladká vůně sicilských pomerančů osvěží, povzbudí a zharmonizuje. Podporuje dobrou náladu, dodá optimismus a elán do života. Pomerančový esenciální olej navíc přirozeně odmašťuje a neutralizuje nežádoucí pachy, skvěle tak poslouží i při úklidu a praní. Tento je navíc BIO a za jeho čistotu a kvalitu ručí certifikát Ecogarantie.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti: Certifikáty EcoGarantie. Podíl BIO surovin z celkového objemu 100 %. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Itálie. Původ vůně přírodní. Materiál obalu Skleněná lahvička, plastové víčko. VAROVÁNÍ Způsobuje vážné podráždění očí.. NEBEZPEČÍ Hořlavá kapalina a páry. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.. Co s obaly Prázdnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo, zbytek patří do kontejneru na plast.. Složení Citrus Sinensis Peel Oil Expressed, Limonene*. *přírodního původu. Objem 30 ml.