Eko-produkt.cz

Urtekram Zubní pasta s eukalyptem BIO (75 ml) – bez fluoru

Nejprodávanější produkt Urtekram Zubní pasta s eukalyptem BIO (75 ml) - bez fluoru od známého předního výrobce Urtekram máte možnost pořídit zrovna dneska za outletovou cenu. Zrovna teď v akci za 115 Kč. EAN: 1071
Urtekram Zubní pasta s eukalyptem BIO (75 ml) - bez fluoru
Ověřit dostupnost
Značka: Urtekram
115
Popis produktu

Tato jemná zubní pasta od Urtekramu má intenzivní a osvěžující chuť eukalyptu. Čistí dokonale přírodně díky práškové křídě z mořského dna. Také obsahuje spoustu aloe vera, která chrání dásně a pečuje o ně. A jako bonus i myrhu, která jemně desinfikuje.

Firma Urtekram byla založena v Dánsku už v roce 1972, kdy bio bylo ještě v plenkách i ve světě. Dnes se jedná o největšího výrobce a prodejce bio produktů ve Skandinávii. Všechny jejich produkty jsou 100% z přírodních surovin, mají přísnou certifikaci EcoCert Greenlife, která hlídá kvalitu surovin, jejich původ a čistotu – a pro vás je garancí té nejvyšší kvality. Všechny produkty jsou certifikované jako BIO, neobsahují žádné potenciálně problematické látky jako jsou parabeny, syntetická barviva či silikon a nenajdete v nich ani živočišné složky.

Další vlastnosti: Certifikáty ECOCERT cosmos organic, Vegan Society. Podíl BIO surovin z celkového objemu 22 %. Podíl přírodních surovin 100 %. Podíl BIO surovin z celku mimo vody a minerálů 89 %. Země původu Dánsko. Materiál balení HDPE polymer, více jak z 50 % z cukrové třtiny. koeficient abrazivity RDA 45. Jak recyklovat Prázdná tuba patří do směsného odpadu.. Složení Calcium carbonate, aqua, glycerin**, aloe barbadensis leaf extract*, xanthan gum, eucalyptus globulus leaf oil* (aroma*), commiphora myrrha oil, magnolia officinalis bark extract, limonene. (* = z ekologického zemědělství, ** = vyrobeno z bio surovin).. Objem 75 ml. .