Eko-produkt.cz

Watersavers Sprchová hadice s šetřičem vody – s možností regulace průtoku

Tento exkluzivní produkt Watersavers Sprchová hadice s šetřičem vody - s možností regulace průtoku od oblíbené značky se zárukou kvality Watersavers snadno můžete sehnat již dnes skutečně výhodně! Nyní pořídíte jen za 787 Kč. EAN: 473
Watersavers Sprchová hadice s šetřičem vody - s možností regulace průtoku
Popis produktu

Odolná sprchová hadice se zabudovaným šetřičem vody od české firmy Watersavers vám zajistí úsporu vody a energie potřebné k jejímu ohřevu v rozmezí 22-67%. Necháte-li ji v základním nastavení, což znamená průtok 6 litrů za minutu, tak v komfortu sprchování téměř nepoznáte rozdíl oproti vaší původní, neúsporné hlavici. 
S jedním šetřičem může běžná čtyřčlenná rodina za rok ušetřit v průměru přes 20.000 litrů vody a energii na její ohřev – dohromady tak okolo 8 000 Kč. Investice se tak vrátí za chvíli a pak už jen šetříte. Životnost produktů Watersavers je dimenzovaná na 20 let, takže by vám měly stihnout královsky posloužit.

Watersavers je ryze českou firmou, která vyrábí své produkty v České republice a dává tak práci českým lidem.
Voda je základem života, je nesmírně cenná a pro člověka je jí k dispozici stále méně. Stojí za to s ní šetřit nejen z ekonomického pohledu.

Další vlastnosti: Minimální tlak 1 bar. Materiál kvalitní pochromovaná mosaz. Teplota provozního prostředí 1-90 °C. Průtok vody 6 – 14 l za minutu. Typ závitu 1/2″. Maximální tlak 10 atm (10,33 bar). Délka 150 cm, lze natáhnout na 200 cm. Maximální tah 50 kg. Země původu Česká republika. Garantovaný průtok při tlaku 6 barů. .