Eko-produkt.cz

Yellow&Blue Aktivátor septiku (500 g) – pro přirozenou biologickou rovnováhu

Tento kvalitní a levný výrobek Yellow&Blue Aktivátor septiku (500 g) - pro přirozenou biologickou rovnováhu od top výrobce Yellow&Blue (Tierra Verde) jednoduše najdete v aktuální nabídce za outletovou cenu! Ceny již od 379 Kč. EAN: 1438
Yellow&Blue Aktivátor septiku (500 g) - pro přirozenou biologickou rovnováhu
Popis produktu

Aktivátor septiku je biologicky aktivní přípravek k rozkladu organických látek v septicích, odpadních nádržích, domovních čističkách odpadních vody a suchých záchodech. Budete-li ho pravidleně používat, napomůžete udržovat přirozenou biologickou rovnováhu v septiku. Taktéž eliminuje zápach a účinně napomáhá rozkladu organických odpadních látek, papíru a rostlinných materiálů.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti: Certifikáty EcoGarantie. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Česká republika. Dávkování zaváděcí dávka: 5 odměrek na 5 m3; udržovací dávka: 2 odměrky na 5 m3 1x měsíčně. Původ vůně bez vůně. Složení směs přírodních mikroorganismů a enzymů. Hmotnost 500 g. . . . .