Eko-produkt.cz

Yellow&Blue BIKA – Jedlá soda (Bikarbona) (kbelík 15 kg)

Hodně oblíbený produkt Yellow&Blue BIKA – Jedlá soda (Bikarbona) (kbelík 15 kg) od dodavatele s dobrým jménem Yellow&Blue (Tierra Verde) máte možnost sehnat u nás právě za nejnižší cenu! Akční cena již od 990 Kč. EAN: 4030
Yellow&Blue BIKA – Jedlá soda (Bikarbona) (kbelík 15 kg)
Popis produktu

Jedlá soda je skvělý všetranný čistič a pohlcovač pachů. Užijete ji při praní, úklidu a čištění, v kuchyni, i pro odstraňování pachů.
Balení ve vratném kbelíku je maximálně ekonomické i ekologické.
Více ve videu:

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti: Certifikáty EcoGarantie. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Česká republika. Původ vůně bez vůně. Složení hydrogenuhličitan sodný („jedlá soda“). Hmotnost 15 kg. . . . . .