Eko-produkt.cz

Yellow&Blue Čistič lahví (1 kg) – pro snadné mytí lahví a lahviček

Unikátní a oblíbený produkt Yellow&Blue Čistič lahví (1 kg) - pro snadné mytí lahví a lahviček od skvělé značky Yellow&Blue (Tierra Verde) máte možnost pořídit aktuálně na našich stránkách v akci. Aktuálně za super cenu 189 Kč. EAN: 857
Yellow&Blue Čistič lahví (1 kg) - pro snadné mytí lahví a lahviček
Popis produktu

Tento čistič lahví slouží ke snadnému ručnímu mytí lahví na vodu, dětských lahviček na mléko a skleněných či plastových nádob. Dokonale odstraňuje vápenaté usazeniny a biofilm, který se tvoří uvnitř lahví na vodu, odstraňuje pachy a tuky. Poradí si skvěle i se zbytky džusu nebo smoothies.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti: Certifikáty EcoGarantie. Podíl přírodních surovin výrobce neuvádí. Země původu Česká republika. Počet mycích dávek 30 – 40. Dávkování cca 30 g = 1 polévková lžíce. Původ vůně bez vůně. NEBEZPEČÍ Může zesílit požár; oxidant. Způsobuje vážné podráždění očí.. Složení sodium percarbonate (peruhličitan sodný), citric acid (kyselina citrónová), hydrogensodium carbonate. Hmotnost 1 kg. . .