Eko-produkt.cz

Yellow&Blue Mýdlové ořechy na praní (500 g) – v bio kvalitě

Akční a ve slevě produkt Yellow&Blue Mýdlové ořechy na praní (500 g) - v bio kvalitě od známé značky Yellow&Blue (Tierra Verde) máte možnost dostat právě nyní až neuvěřitelně levně. Cenově vychází na 359 Kč. EAN: 86
Yellow&Blue Mýdlové ořechy na praní (500 g) - v bio kvalitě
Popis produktu

Mýdlové ořechy jsou čistě rostlinným pracím prostředkem, se kterým vyperete levně, jemně a přesto účinně. Jsou určeny pro všechny druhy prádla včetně těch z nejjemnějších materiálů a funkční sportovní textil. Prádlo změkčují přírodním způsobem, takže odpadá nutnost používat avivážních prostředků.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti: Certifikáty EcoGarantie. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Česká republika. Dávkování měkká voda: do 60°C – 3-4 ks (1 pol. lžíce/12 g), nad 60°C – 4-5 ks (1,5 pol. lžíce/15 g); tvrdá voda: do 60°C – 5 ks (1,5 pol. lžíce/15 g), nad 60°C – 6 ks (2 pol. lžíce/18 g). Původ vůně bez vůně. Složení slupky mýdlových ořechů v bio kvalitě (sapindus mukorossi). Hmotnost 500 g. . . . .