Eko-produkt.cz

Yellow&Blue Odstraňovač vodního kamene (pytel 5 kg) – koncentrovaný a vysoce účinný

Tento neodolatelný kus Yellow&Blue Odstraňovač vodního kamene (pytel 5 kg) - koncentrovaný a vysoce účinný od našeho známého výrobce Yellow&Blue (Tierra Verde) je k dispozici právě levně! Aktuálně za super cenu 1 190 Kč. EAN: 3872
Yellow&Blue Odstraňovač vodního kamene (pytel 5 kg) - koncentrovaný a vysoce účinný
Popis produktu

Koncentrovaný prášek z kyseliny citronové vyčistí z myček na nádobí, praček, varných konvic a kávovarů usazený vodní kámen. Díky tomu přispěje k úspornějšímu provozu.
Hodí se i k čištění WC a koupelnových a kuchyňských povrchů.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti: Certifikáty EcoGarantie. Podíl přírodních surovin výrobce neuvádí. Země původu Česká republika. Původ vůně bez vůně. Složení citric acid (kyselina citrónová). Hmotnost 5 kg. . . . . .