Eko-produkt.cz

Yellow&Blue Pomerančový odmašťovač (sprej 750 ml) – praktický univerzální čistič

Hodně žádaný výrobek Yellow&Blue Pomerančový odmašťovač (sprej 750 ml) - praktický univerzální čistič od společnosti se zárukou kvality Yellow&Blue (Tierra Verde) pohodlně dostanete zde nyní skutečně levně! Nyní lze objednat jen za 119 Kč. EAN: 1273
Yellow&Blue Pomerančový odmašťovač (sprej 750 ml) - praktický univerzální čistič
Popis produktu

Pomerančový odmašťovač je praktickým a voňovým pomocníkem pro všechny vaše úklidy. Účinně s ním očistíte různé povrchy, mastné otisky a kapky nebo odstraníte anorganické skvrny od inkoustu, dehtu nebo třeba žvýkačku.
Je vyrobený z terpenů z pomerančových slupek.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti: Certifikáty EcoGarantie. Podíl přírodních surovin výrobce neuvádí. Země původu Česká republika. Původ vůně přírodní. Složení D-Lemonen, alkylpolyglucosides. Objem 750 ml. . . . . .