Eko-produkt.cz

Yellow&Blue Prací gel na funkční textil (1 l)

Tento designový výrobek Yellow&Blue Prací gel na funkční textil (1 l) od známého výrobce Yellow&Blue (Tierra Verde) můžete pořídit u nás nyní pořád výhodně! Výhodně za cenu 229 Kč. EAN: 73
Yellow&Blue Prací gel na funkční textil (1 l)
Popis produktu

Prací gel na bázi přírodních rostlinných saponinů z mýdlových ořechů pro nejšetrnější praní funkčního textilu, zejména prádla z dutých vláken a mikrovláken. Spolehlivě odstraní nečistoty a zachová funkčnost všech speciálních materiálů pro sportovní oblečení.
Obsahuje iontové stříbro, které má antimikrobiální a protiplísňové účinky.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti: Objem 5 l. Certifikáty EcoGarantie. Podíl přírodních surovin výrobce neuvádí. Země původu Česká republika. Počet pracích dávek až 166 pracích dávek. Původ vůně bez vůně. Materiál obalu HDPE. Co s obaly Prázdné obaly můžete recyklovat v kontejneru na plast, slouží však primárně jako obaly k opětovnému plnění. 5l kanystry můžete vrátit přímo k nám.. Účinný při teplotách praní od 40 °C. Složení soapnut saponin, alkylpolyglucoside, EDDS (disuccinic acid), alcohol (alkohol), xanthan gum, colodial silver (iontové stříbro), benzoic acid. Objem 1 l.