Eko-produkt.cz

Yellow&Blue Prací soda (kbelík 15 kg) – pro výrobu domácího prášku

Tento neodolatelný produkt Yellow&Blue Prací soda (kbelík 15 kg) - pro výrobu domácího prášku od kvalitní značky Yellow&Blue (Tierra Verde) lze sehnat právě teď v nabídce za výhodné peníze. Nyní za 699 Kč. EAN: 4186
Yellow&Blue Prací soda (kbelík 15 kg) - pro výrobu domácího prášku
Popis produktu

Prací soda, známá také jako těžká soda, je jednou ze základních surovin při výrobě domácího pracího prášku nebo mýdlového slizu, které patří k nejlevnějším a nejekologičtějším způsobům praní. Pokud vás tedy láká příprava vlastního domácího prášku, pak směle do toho!
Mimo jiné změkčuje také vodu a tím chrání pračku před usazováním vodního kamene. Rozpouští tuk a odstraňuje skvrny z textilu, takže je ideální pro namáčení i silně znečištěného, zamaštěného či zapáchajícího prádla.
Balení ve vratném kbelíku je maximálně ekonomické i ekologické.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti: Certifikáty EcoGarantie. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Česká republika. Původ vůně bez vůně. Složení Uhličitan sodný (Na2CO3). Hmotnost 15 kg. . . . . .