Eko-produkt.cz

Yellow&Blue Prášek z mýdlových ořechů BIO (sáček 500 g)

Oblíbený produkt Yellow&Blue Prášek z mýdlových ořechů BIO (sáček 500 g) od společnosti s předním postavením na trhu Yellow&Blue (Tierra Verde) můžete najít v aktuální nabídce extra se slevou! Na našich stránkách za 249 Kč. EAN: 2817
Yellow&Blue Prášek z mýdlových ořechů BIO (sáček 500 g)
Popis produktu

Jemně mletý, 100% přírodní prášek z mýdlových ořechů v BIO kvalitě je tím nejuniverzálnějším pomocníkem pro outdoorové podmínky. Má dezinfekční a protiplísňové účinky. Můžete ho použít na praní, mytí nádobí i celkovou osobní hygienu.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti: Certifikáty EcoGarantie. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Vyrobeno v České republice. Mýdlové ořechy pochází z Indie.. Původ vůně bez vůně. Složení Prášek z mýdlových ořechů Sapindus mukkorosi v BIO ­kvalitě. Hmotnost Sáček 500 g. . . . . .