Eko-produkt.cz

Yellow&Blue Změkčovač vody (kbelík 15 kg) – pro účinné praní v tvrdé vodě

Výjimečný produkt Yellow&Blue Změkčovač vody (kbelík 15 kg) - pro účinné praní v tvrdé vodě od našeho předního výrobce Yellow&Blue (Tierra Verde) snadno můžete najít tady nyní ve výhodné akci. Právě lze objednat jen za 2 550 Kč. EAN: 4028
Yellow&Blue Změkčovač vody (kbelík 15 kg) - pro účinné praní v tvrdé vodě
Popis produktu

Změkčovač vody vám pomůže zvýšit účinnost vašeho praní, pokud máte tvrdou vodu. V tvrdé vodě má mýdlová složka pracích prostředků sníženou účinnost a praní proto znamená zvýšenou spotřebu pracího prostředku a následné usazování sraženin v textilu a v pračce.
Balení ve vratném kbelíku je maximálně ekonomické i ekologické.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti: Certifikáty EcoGarantie. Podíl přírodních surovin výrobce neuvádí. Země původu Česká republika. Původ vůně bez vůně. Složení zeolites, sodium carbonate (uhličitan sodný), sodium citrate (citronan sodný). Hmotnost 15 kg. . . . . .