Eko-produkt.cz

You & Oil KI Bioaktivní směs – Imunita (5 ml) – posílí proti nemocem

Tento kvalitní a žádaný produkt You & Oil KI Bioaktivní směs - Imunita (5 ml) - posílí proti nemocem od našeho výrobce You & Oil snadno můžete získat zde pořád výhodně. Nabídky již od 319 Kč. EAN: 4282
You & Oil KI Bioaktivní směs - Imunita (5 ml) - posílí proti nemocem
Ověřit dostupnost
Značka: You & Oil
319
Popis produktu

Bioaktivní směs esenciálních olejů napomáhá přirozené obranyschopnosti těla a posiluje odolnost dýchacích cest. 100% přírodní směs vytvořili odborníci přes aromaterapii tak, aby jednotlivé ingredience působily synergicky. Účinky každého z olejů se tak navzájem podporují a společnou kombinací dosahují mnohem vyšší efektivity než jednodruhové oleje.

Inovativní a zcela přírodní kosmetická značka z Litvy You & Oil v sobě snoubí blahodárnou sílu přírody a účinky aromaterapie. Kvalitní rostlinné oleje a výtažky jsou v jejích lahvičkách namíchané s esenciálními oleji tak, aby podporovaly přirozené funkce pokožky a celkovou kondici člověka. V každé kapce přípravků You & Oil se koncentruje ohromné množství účinných složek. Stačí proto vždy jen pár kapek a přípravek vám tak poslouží dlouho. 

Další vlastnosti: Objem 5 ml. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Litva. Materiál balení Skleněná lahvička s plastovým uzávěrem a aplikátorem.. Původ vůně přírodní. Složení Cinnamomum Camphora Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Oil, Satureia Montana Oil, Thymus Vulgaris Flower/Leaf Oil, Geraniol*, Limonene*, Linalool*, Citral* * Z přírodních éterických olejů. . . . . .